Kontakt oss > Andre henvendelser

Kontakt oss

Kontaktinfo


Besøksadresse:
Ranheimsvegen 9, 7044 Trondheim
Gå til kartet

Postadresse:
Postboks 2934 Torgarden, 7438 Trondheim

Organisasjonsnr.: 934 228 391

E-post: support@sticos.no
Telefonnummer: 73 56 00 00

Nøkkelpersoner, se kontaktinfo her

Åpningstid


Kontorets åpningstider
Mandag kl. 08:00-16:00
Tirsdag kl. 08:00-16:00
Onsdag kl. 08:00-16:00
Torsdag kl. 08:00-16:00
Fredag kl. 08:00-16:00

Sentralbordet er betjent fra kl. 10:00-14:00

Sosiale medier


Her finner du oss i sosiale medier.

Facebook:
https://www.facebook.com/sticos

Linkedin:
https://www.linkedin.com/company/sticos-as

Nøkkelpersoner

Her finner du en oversikt over nøkkelpersoner i bedriften

Johnny Johnsen

Johnny Johnsen

Managing Director

Pressekontakt
Telefon: 918 79 756
E-post: johnny@sticos.no

Christian Langvatn

Christian Langvatn

Executive Vice President

Kontakt
Telefon: 926 57 007
E-post: christian@sticos.no

Bjørn Einar Træthaug

Bjørn Einar Træthaug

Head of Sales

Kontakt
Telefon: 480 34 922
E-post: bjorn@sticos.no

Tonje Heggum

Tonje Heggum

Head of Marketing

Kontakt
Telefon: 908 63 124
E-post: tonje.heggum@sticos.no

Kristine Ræder

Kristine Ræder

Product Manager Sticos Kurs

Kontakt
Telefon: 907 30 001
E-post: kristine.rader@sticos.no

Øyvind Riiber

Øyvind Riiber

Product Manager Sticos Oppslag

Kontakt
Telefon: 930 59 576
E-post: oyvindr@sticos.no

Bente Sandblost

Bente Sandblost

Product Manager Sticos Oversikt

Kontakt
Telefon: 951 31 055
E-post: bente@sticos.no

Tonje Vanebo

Tonje Vanebo

Product Manager Sticos Personal

Kontakt
E-post: tonje.vanebo@sticos.no

Bjørn Einar Træthaug

Vibeke Rosset Reimers

Commercial Director

Kontakt
Telefon: 922 22 802
E-post: vibeke.reimers@sticos.no

Siri Bratvold

Siri Bratvold

Head of Customer Success

Kontakt
Telefon: 928 97 997
E-post: siri@sticos.no

Magne Olufsen

Magne Olufsen

Content Director

Kontakt
Telefon: 402 41 210
E-post: magne@sticos.no

Erik Jullumstrø

Erik Jullumstrø

Director People and Culture

Kontakt
Telefon: 917 93 116
E-post: erik@sticos.no

Heidi Kultorp

Heidi Kultorp

Head of Legal Content

Kontakt
Telefon: 916 86 220
E-post: heidi@sticos.no

Fredrik Aakvik

Fredrik Aakvik

Head of R&D

Kontakt
Telefon: 926 46 646
E-post: fredrik@sticos.no

Hanne Moen

Hanne Moen

Head of Customer Center

Kontakt
Telefon: 984 40 249
E-post: hanne@sticos.no

Kristian Tunheim

Kristian Tunheim

Head of IT center

Kontakt
Telefon: 957 53 965
E-post: kristian@sticos.no

Trond Morken

Trond Morken

Chief Technology Officer

Kontakt
Telefon: 957 85 338
E-post: trond@sticos.no

Her finner du oss